امروز ۱۹ شهریور ماه مصادف با عاشورای حسینی بالاخره فرصت شد بیام اینجا و به نویسندگیم(مثلا) بپردازم

اولا که تسلیت و التماس دعا

و دیگر اینکه بعلههه ما یک سال مهلت اجاره خونه مون تموم شد و مهندس محترم هم فرمودن هنوز خونه تون ۳ ماه دیگه کار داری تا تحویل (البته طبق قرارداد ۶ ماه فرصت داره و بدقولی نکرده) و صاحبخونه ی محترم هم تمدید نفرمودن و ما ناچار به اسباب کشی شدیم اونم برای ۳ یا نهایت ۶ ماه!

واقعا مصداق کامل " گر گدا معتبر شود ز خدا بی خبر شود" در مورد بعضیا عجیب تناسب داره!!! بقدری مارو ازار دادن تو این یکسال و حق و ناحق کردن که ما با سر از اون خونه اومدیم بیرون!!!

بماند

در حال حاضر در منزل عمو جان به سر میبریم ( بعنوان مستاجر البته و در واحد جدا ) از جهات زیادی برای ما بخصوص مسائلی ک با آقای پدر داریم بسیار عالیه

اسباب کشی و کارای جانبی و کار خودم که بشدت زیاد بود و کم کم داره کم میشه منو هم از پا انداخت کمی تا قسمتی و تنها تعطیلات من در تمام این ۳-۴ ماهی که داشتم همین دو روز بوده!!! تنها تعطیلاتی که هیچ کاریم نداشتم!!

فکر میکردم یه استراحت طولانی در پیش دارم که نتایج کنکور ارشد اومد و دیدم عیر انتفاعی امام رضا قبول شدم

بعله خدارو شکر

نمیخواستم برم اما اطرافیان همگی تشویق به رفتن کردن و گفتن قطعا ارزششو داره

و خلاصه که همه چیز دست به دست هم داد تا اینجانب ۲۰ روز اینجا نباشم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره تلفنی با موبایل بصورت رایگان Karen Phil کر خوش صدا امرالله برازنده CRM and Marketing Science پیمانکاری سنگ مالون دانلود مجموعه جدیدتربن ها و بهترین ها پونه پلاس دانلود فایل